AIOLOS F.C.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ

May 2016

22 Sun - 15:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣVSΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
22 Sun - 13:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣVSΑ.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
Match Report
15 Sun - 15:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2009VSΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report

April 2016

24 Sun - 10:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ2-2ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Match Report
23 Sat - 17:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ1-3ΚΟΥΡΟΣ
Match Report
17 Sun - 13:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ2-2Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
Match Report
16 Sat - 16:30
Α.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20093-4Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Match Report
10 Sun - 09:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20092-0Α.Ο.Ν.Α.
Match Report
03 Sun - 10:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ3-3ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Match Report

March 2016

26 Sat - 10:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0-3ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Match Report
20 Sun - 15:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (2009)5-2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
20 Sun - 15:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (2010)1-5ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
06 Sun - 14:30
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ4-1Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
Match Report
05 Sat - 14:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ4-2Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
Match Report

February 2016

28 Sun - 16:30
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20095-0ΛΑΓΟΝΗΣΙ
Match Report
27 Sat - 10:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20105-0ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
21 Sun - 13:30
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ0-4Α.Ο.Ν.Α.
Match Report
14 Sun - 16:30
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20093-2ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
14 Sun - 15:30
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20102-1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Match Report
13 Sat - 16:00
Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20101-4Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Match Report

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 – ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 14:00’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: ΑΙΟΛΟΣ-Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3 στις 14:30’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

PROJUNIOR ΑΕΤΟΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΡΕΙΑΝΑΚΙΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 15:15’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

PROJUNIOR ΑΕΤΟΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Γ.Σ.Α.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3 στις 10:30’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

PROJUNIOR ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 17:00’ – Γήπεδο ΤΡΑΧΩΝΩΝ

JUNIOR ΓΕΡΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 10:00’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

JUNIOR ΓΕΡΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΜΠΟΥΡΛΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ: ΚΟΥΡΟΣ CLUB-Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3 στις 15:00’ Γήπεδο ALMA CLUB

JUNIOR ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 09:00 – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΕΤΟΙ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΜΠΟΥΡΛΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3 στις 13:00’ – Γήπεδο ΠΑΡΚΟ ΓΟΥΔΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΓΕΡΑΚΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΜΠΟΥΡΛΗΣ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΩΝ-Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3 στις 17:00’ – Γήπεδο ΤΡΑΧΩΝΩΝ

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: ΦΙΛΙΚΟ
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-Α.Ο. ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 5/3 στις 13:00’ – Γήπεδο ΑΙΟΛΟΥ 11Χ11

ΠΑΙΔΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.
ΑΓΩΝΑΣ: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ-Α.Ο.Φ.Α.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΚΥΡΙΑΚΗ 28/2 στις 10:00’ – Δημοτικό Γήπεδο ΒΑΡΗΣ

ΑΝΔΡΙΚΟ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α.
ΑΓΩΝΑΣ: Α.Ο.Φ.Α.-Α.Ο. ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ – ΓΗΠΕΔΟ: ΣΑΒΒΑΤΟ 27/2 στις 15:00 – Δημοτικό Γήπεδο ΒΑΡΗΣ