AIOLOS F.C.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 2017/18

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2011-2012–2013)

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΑΕΤΟΙ

Προπόνηση: Στυλιάτης Αλέξανδρος

Τρίτη 17:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Πέμπτη 17:30′ – Γήπεδο 5Χ5

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ ΓΕΡΑΚΙΑ

(Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν μέσα Οκτωβρίου)

Δευτέρα 17:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Τετάρτη 17:30′ – Γήπεδο 5Χ5

PROJUNIOR (2009-2010)

PROJUNIOR ΑΕΤΟΙ

Προπόνηση: Κωνσταντόπουλος Δημήτριος / Στυλιάτης Αλέξανδρος

Τρίτη 18:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Πέμπτη 18:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Παρασκευή 17:00′ – Γήπεδο 11Χ11

PROJUNIOR ΓΕΡΑΚΙΑ

(Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν μέσα Οκτωβρίου)

Δευτέρα 18:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 5Χ5

PROJUNIOR ΓΟΝΕΙΣ

Πρόγραμμα N.L.P. Ζωή Κονταξή

Παρασκευή 16:30′ με 17:30′ – Γήπεδο 11Χ11

JUNIOR (2007-2008)

JUNIOR AETOI

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Δευτέρα 17:00′ με 17:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα Τακτικής – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα  Τεχνικής – Αναστασοπούλου Βανέσα

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Προπόνηση: Κωνσταντόπουλος Δημήτριος / Στυλιάτης Αλέξανδρος

Δευτέρα 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 17:00′ – Γήπεδο 11Χ11

 JUNIOR ΓΕΡΑΚΙΑ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Δευτέρα 17:00′ με 17:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα Τακτικής – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα  Τεχνικής – Αναστασοπούλου Βανέσα

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Προπόνηση: Οικονόμου Αντώνιος

Δευτέρα 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 17:45′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 17:00′ – Γήπεδο 11Χ11

JUNIOR ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ

(Οι προπονήσεις θα ξεκινήσουν μέσα Οκτωβρίου)

Δευτέρα 19:30′ – Γήπεδο 5Χ5

Τετάρτη 19:30′ – Γήπεδο 5Χ5

JUNIOR ΓΟΝΕΙΣ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Δευτέρα 17:30′ με 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 16:30′ με 17:30′ – Γήπεδο 11Χ11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (2005-2006)

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΑΕΤΟΙ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Παρασκευή 17:30′ με 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα Τακτικής – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πλειομετρικές Ασκήσεις – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα  Τεχνικής – Αναστασοπούλου Βανέσα

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Προπόνηση: Κωνσταντόπουλος Δημήτριος / Στυλιάτης Αλέξανδρος

Δευτέρα 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΓΕΡΑΚΙΑ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Παρασκευή 17:30′ με 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα Τακτικής – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πλειομετρικές Ασκήσεις – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα  Τεχνικής – Αναστασοπούλου Βανέσα

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Προπόνηση: Οικονόμου Αντώνιος

Δευτέρα 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 18:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 18:00′ – Γήπεδο 11Χ11

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΓΟΝΕΙΣ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Δευτέρα 18:30′ με 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 19:00′ με 20:00′ – Γήπεδο 11Χ11

ΠΑΙΔΙΚΟ

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Παρασκευή 18:30′ με 19:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα Τακτικής – Τσιώλης Ευάγγελος

Δευτέρα 19:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 19:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Πλειομετρικές Ασκήσεις – Τσιώλης Ευάγγελος

Τετάρτη 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα  Τεχνικής – Αναστασοπούλου Βανέσα

Τετάρτη 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Προπόνηση: Κωνσταντόπουλος Δημήτριος / Στυλιάτης Αλέξανδρος

Δευτέρα 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Τετάρτη 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Παρασκευή 19:30′ – Γήπεδο 11Χ11

Πρόγραμμα N.L.P. – Κονταξή Ζωή

Παρασκευή 19:00′ με 20:00′ – Γήπεδο 11Χ11

Leave a Reply